Baltijas-celam-25-nozimite

Rundālē atceres pasākums „GAISMAS TILTI, GAISMAS CEĻI”

Programma:

17.00 – Rundāles novada domes Jaunajā zālē – svitenieces – fotogrāfes Irēnas Nikkinenas fotoizstādes „Latvijas zemei un jūrai” atklāšana

18.00- Svecīšu iedegšana uz tilta pie Pilsrundāles vidusskolas- „Sapņu tilts” (katrs aicināts uzrakstīt savu sapni uz lapiņas un paņemt līdzi!)

18.30- Uguns ceļš – lāpu gaismas aizvešana līdz tiltam pār Īslīces upi ar zirgu vēstnešiem

19.00- „Nākotnes tilts”- uz tilta pār Īslīces upīti (pie pagrieziena uz pils stāvlaukumu un «Balto māju»)- svecīšu iedegšana un „Gaismas vēstules debesīm”

19.30- Gaismas zīmes veidošana Saulainē uz tiltiņa pie stadiona

20.00- „Atmiņu un sarunu ugunskurs”, karsta tēja, Baltijas ceļa laika dziesmas pie viesu nama „Baltā māja” (lietus gadījumā- sarunas jaunajā piebūvē)

Aicinām paņemt līdzi fotogrāfijas un citus saglabājušos materiālus par dalību Baltijas ceļa norisē 1989.gada 23.augustā!

Aicinām visus būt atkal kopā, atcerēties tās sajūtas, kuras vienoja trīs Baltijas valstis pirms 25 gadiem! Sanāksim kopā, jo gaisma un kopības sajūta šobrīd tik ļoti ir vajadzīga! Atradīsim rudenīgu ziedu dārzā savas novadnieces izstādei, paņemsim līdzi vēlējumu mums visiem un svecīti kādam no tiltiem! Iedegsim gaismiņas logos kā sveicienu gaismas ceļam!

Ja gaismu sauc, tā atnāk!

 

Vairāk info: https://rundale.lv/aktualitates/23augusta-baltijas-cela-25-gadskartas-atceres-pasakums-gaismas-tilti-gaismas-celi